Плащането се извършва чрез наложен платеж на куриера, който доставя пратката или в офиса на куриерската фирма.

Защо нямам касов бон?

Според чл. 3 Наредба № Н- 18 от 13 Декември 2006 . издаването на касова бележка е задължение на куриерската служба, на която плащате в брой при доставката на продукта.

За направеното от клиента плащане куриерската фирма издава Разписка за пощенски превод или служебен бон на стойността на дължимата сума. За осчетоводяване на покупката е необходимо да запазите фактурата си заедно с разписката за ППП от куриерската служба.